UBYTOVÁNÍ MLADÁ BOLESLAV

PENZION DUO

Levné ubytování v Mladé Boleslavi,

již od 850,- Kč + 150,- Kč snídaně/osoba.

Pokoje v Penzionu DUO Mladá Boleslav – Kosmonosy jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, televizorem s příjmem satelitního vysílání a minibarem. Navíc je možné připojit se díky WiFi na internet, a pokud budete potřebovat, nabízíme možnost telefonu, faxu a tiskárny s funkcí kopírování.

Jednolůžkový pokoj ubytování Mladá Boleslav
Standardní jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje v Penzionu DUO jsou útulně zařízené a disponují kvalitním vybavením. Naleznete zde LCD televizor se satelitem, internetové připojení WiFi, konferenční stolek a skříň. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, toaletou a k dispozici je fén a ručníky.

850

+ v případě zájmu
snídaně 150 Kč/osoba
Jednorázové víkendové ubytování
1300,-
(osoba/noc)

Dvoulůžkový pokoj
Standardní dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje Penzionu DUO jsou taktéž vybaveny LCD televizorem s příjmem satelitního vysílání, internetovým připojením WiFi, konferenčním stolkem a skříní. Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Dále je k dispozici fén a ručníky.

1200

+ v případě zájmu
snídaně 150 Kč/osoba
Jednorázové víkendové ubytování
1500,-
(2 osoby/noc)

PENZION DUO

Ubytování Mladá Boleslav

Penzion DUO v Mladé Boleslavi nabízí komfortní a moderní ubytování za příznivé ceny. Jedná se o levné ubytování, které je dostupné pro všechny cestovatele, a to jak pro ty, kteří hledají krátkodobé ubytování, tak pro ty, kteří chtějí strávit více času v Mladé Boleslavi a okolí. Penzion DUO nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou plně vybavené a zajišťují pohodlné a příjemné ubytování za rozumnou cenu.

V Penzionu DUO si můžete užít pohodlné ubytování v klidném a příjemném prostředí, které je vhodné pro všechny typy cestovatelů, od rodin s dětmi po skupiny přátel nebo obchodní cestující. Penzion se nachází v blízkosti řady turistických atrakcí a zajímavostí, takže si zde můžete užít nejen klid a pohodu, ale také spoustu zábavy a zážitků.

Pokud hledáte pohodlné a kvalitní ubytování v Mladé Boleslavi, určitě navštivte Penzion DUO a užijte si příjemný pobyt v této oblasti.

Mladá Boleslav na Wikipedii.

Rezervace

Zavolejte nebo vyplňte poptávku.

+420 728 226 677
Monika Schönberger
majitelka

Provozní řád

Informace o ubytování

Upozornění

Dodržujeme všechny nařízení COVID-19.

Check-In

15.00

Check-Out

10.00

Zákaz kouření

100% nekuřácký

Domácí zvířata

Zakázána

Co o nás říkají naši hosté

Jorgo Tedesco
Jorgo Tedesco
před 4 měsíci
Read More
Úplně na pohodu čistota slušně vybavené pokoje a majitelka je skvělá
Lukáš Urban
Lukáš Urban
před 5 měsíci
Read More
Příjemná paní, vtipná, milá a usměvavá. Penzion nádherný, sice je to dražší, ale o to komfortnější a určitě lepší, než na nějaké ubytovně s někým cizím
Ladislav Jagsch
Ladislav Jagsch
před 2 lety
Read More
Vstřícná majitelka.Parkování ve dvoře. Slušná cena.Teplo na pokoji.Na snídani by to chtělo míchaná vajíčka jinak vše OK
Previous
Next